دکتر آرش شرافت وزیری

متخصصص ارتوپدی ، جراح استخوان و مفاصل و فوق تخصص جراحی زانو

دکتر آرش شرافت وزیری متولد ١۳٥۶تحصيلات متوسطه خود را در دبیرستان البرز به پایان رسانده و بعد از گذراندن دوره طب عمومی از دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران و اخذ مدرک دکتری با رتبه بالا در رشته جراحی استخوان و مفاصل دانشگاه تهران پذیرفته شد و در سال ١۳٨٨موفق به کسب درجه بورد جراحی استخوان و مفاصل از دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید .

دکتر شرافت وزیری سالها در زمینه درمان و باز توانی ورزشکاران حرفه ای فعالیت داشته و از سال١۳٨٨تا کنون دوره های متعدد در زمینه آسیبهای ورزشی وآرتروسکوپی و تعویض مفصل زانو را نزد اساتید جهانی برجسته این رشته گذرانده و علاوه بر اخذ مدرک فوق تخصص جراحی زانو از دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۵،موفق به اخذ سه مدرک فلوشیپ فوق تخصصی در زمینه تعویض مفصل زانو از کشور آلمان و اتریش نیز شده است.

دکتر شرافت وزیری درحال حاضر به عنوان هیات علمی درمانی دانشگاه تهران مشغول به فعالیت میباشند به علاوه عضو انجمن جهانی آسیبهای ورزشی ٬آرتروسکوپی و جراحی زانو بوده و علاوه بر اسیبهای ورزشی و درمان ورزشکاران ؛ به درمان شکستگیها ، اصلاح انحرافات اندام تحتانی و تعویض مفصل زانو در کلینیکهای مختلف نیز مشغول میباشد.

دکتر شرافت وزیری علاوه بر درجات علمی دارای سوابق درخشان ورزشی نیز می باشد.

وی سالها در عصویت تیم ملی شنای ایران بوده و عناوین متعدد قهرمانی کسب نموده و به علاوه دارای مدرک بین المللی مربیگری شنا بوده و در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد پزشکی و عضو کمیته پزشکی و دوپینگ کنفدراسیون شنای آسیا و مشاور عالی کمیته پزشکی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو ایران مشغول بکار می باشد.

دکتر آرش شرافت وزیری
خیابان شهید کلاهدوز(دولت) ، تقاطع بلوار کاوه و خیابان دولت ، ساختمان پزشکان کاوه ، پلاک ۲ ، طبقه ۲ تلفن : ٢٢٣٦٣٥٨٤ – ٢٢٣٦٣٥٨٢ آدرس ایمیل: info@drsherafatvaziri.com

سوابق تحصیلی دکتر شرافت وزیری

  • تحصيلات متوسطه دبیرستان البرز
  • طب عمومی از دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران
  • بورد جراحی استخوان و مفاصل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

تخصص ها

  • متخصص ارتوپدی
  • جراح استخوان و مفاصل
  • فوق تخصص جراحی زانو
به بالای صفحه بردن